kõik kategooriad

Avaleht>Meist

Kes me oleme

Hunan Xiangyan Seed Industry Co., Ltd.(paprika seeme), Yuan Longping High-Tech Agriculture Co., Ltd. tütarettevõte, mis asutati 1988. aastal registreeritud kapitaliga 5 miljonit USD. See on provintsi juhtiv põllumajanduse industrialiseerimise ettevõte, mis keskendub uute köögiviljasortide aretamisele, tootmisele, arendamisele ja müügile, keskendudes peamiselt terava pipra sortidele.

Ettevõtte uus peakontor, mis asub Changsha maakonnas Chunhua linnas Longwangmiao külas, asutati 2014. aastal 4290-ruutmeetrise ehituspinnaga, mis on moderniseeritud üldhoone, sealhulgas külmhoone, ladu, töötlemisüksus, kvaliteedikontroll, teadus- ja arendustegevus ning ametlik äri.

Ettevõte on pühendunud tugeva aretusmeeskonnaga kaubanduslikule aretussüsteemile. Vahepeal ehitas ettevõte uurimis- ja arendusjaamu ning näidisjaamu Hiina erinevatesse ökoloogilistesse piirkondadesse, nagu Hunan, Hainan, Guangdong, Yunnan, Henan, Shandong, Shanxi jne ning andis välja üle 200 uue terava pipra, baklažaani, kurgi, kõrvitsa sordi. , kibekõrvits, käsnkõrvits, õue pikk uba, pakchoi ja muud köögiviljad ning autasustati enam kui 40 erineval tasemel teaduse ja tehnika saavutusi. Ettevõte lõi üleriigilise usaldusväärse turundusvõrgustiku ning tegi teadus- ja arendustegevuse ning sordi arendamise alal koostööd enam kui 10 Kagu-Aasia riigiga. Hunan Xiangyan Seed Industry Co., Ltd. kuuma pipra aretustugevus ja turuosa on Hiina köögiviljaseemnete turul esikohal.

Ettevõte omandas köögiviljaseemnete impordi ja ekspordi kvalifikatsiooni, samuti Aasia ja Vaikse ookeani seemnete assotsiatsiooni (APSA) liikme, Hiina seemnete assotsiatsiooni köögiviljaharu ettevõtte asepresidendi, Hiina terava pipra standardiseeritud tehnoloogilise innovatsiooni strateegilise liidu asenõukogu ettevõtte. tööstus, Hiina seemnetööstuse esimene AAA-krediidi näide, Hiina köögiviljatööstuse peamine krediidiettevõte. Registreeritud kaubamärk "Xiangyan" omistati Hiina kuulsale kaubamärgile.

Ettevõte peab oma põhiväärtustena ausust, teadust ja tehnoloogiat, kasvatajaid ja rasket tööd, püüdes olla Hiinas tähelepanuväärne köögiviljaseemne ettevõte. Brändi ning teadus- ja arendustegevuse tugevuse head eelised on vajalikud selleks, et tuua turustajatele, põllumeestele, aktsionäridele ja töötajatele märkimisväärset kasumit ning luua tarbijatele värvikaid köögiviljasorte.

AJALUGU

1988, algatati esimene hübriidne paprikasort nimega “Xiangyan No.1”.
1991, Hiinas registreeritud kaubamärk “Xiangyan”.
1996, Xiangyani terava pipra seeria omas maailma suurimaid istutusalasid ja turuosa ulatus Hiinas kuni 70%-ni, müügikogused 800 tonni, müügitulu üle 9 miljoni USA dollari ja kasum 5.5 miljonit dollarit terava pipra seemneid.
1997, "Xiangyan" pälvis Hunani kuulsa kaubamärgi.
1999, integreeris Xiangyani ettevõtte usaldusväärse müügitulu ja kasumi Pro kaubamärgi mainega. Yuan Longping, Yuang Longping Põllumajanduse kõrgtehnoloogia Co., Ltd. asutati ja loetleti 2000. aastal.
2006, on Hunani provintsis volitatud kui "uue ja kõrgtehnoloogia" ettevõte.
2006, soetatud seemne impordi ja ekspordi luba.
2010, "Xiangyan" pälvis "Hiina kuulsa kaubamärgi" tiitli, mis oli Hiina köögiviljaseemnetööstuse esimene tiitel.
2016, premeeritakse Hiina köögiviljaseemnetööstuse võtmeettevõttena.
2020, premeeritakse kui juhtiv põllumajanduse industrialiseerimise ettevõte Hunani provintsis.
2020, Mitsuile kuulus 30.4% Xiangyan Company aktsiatest.
2021, tegi koostööd Hunani Põllumajandusülikooliga innovatsiooni, iduplasma ressursside tuvastamise ja sõelumise, sortide valimise ja aretamise, rohelise ja tõhusa viljelustehnoloogia ning kuuma pipra talentide koolitamise alal.

PÕLLUMAA SHOW

Põllumaa

Autasud ja tunnistus


 • Hunani kuulus kaubamärk
 • Hiina kuulus kaubamärk
 • Põllumajanduse industrialiseerimise juhtiv ettevõte
 • Hunani inseneriuuringute keskus
 • Hunani provintsi teaduse populariseerimise baas
 • Ettevõtte krediidiastme tunnistus
 • Krediit Hiina köögiviljaseemnetööstuse võtmeettevõtetele
 • Kuldauhind Xianla 7 kuumale piprale
 • Kuldauhind Xianla 4 Hot Pepperile
 • Hiina seemneühingu köögiviljaseemnete haru asepresident
 • Hiina köögiviljaliidu liikmesus
 • Hiina seemneühingu köögiviljaseemnete haru asepresident