kõik kategooriad

Avaleht>Uudised

Uus Upward Cluster Hot Chilli Variety CJ1417

Postitatud 2022-05-09

CJ1417 on Hunan Xiangyan Seed Industry Co., Ltd. (Peppera Seed) uus aretatud hübriidne klastri tüüpi tšilli või terava pipra sort. Selle kultivari peamised eelised on ühtlased taimed, kuivade viljade läikiv ja kvaliteet ning kõrge teravus. See on populaarne ja toimib hästi Põhja-Hiina piirkonnas, nagu Hebei, Shanxi provints, ning seda on testitud ka Kagu-Aasia riikides, kus on kombeks istutada klastri segmendi kuuma tšillit.

Iseloomulik:Varajane küpsus, kobaras ülespoole, keskmise elujõuga, taime kõrgus umbes 50 cm. Umbes 10 kobarat taime kohta ja 15-22 vilja ühes kobaras. Keskmine lamamiskindlus. Vilja pikkus 6-7cm, läbimõõt 0.8cm, kirbe, kuivade viljade erkpunane värvus. Puuvilju saab kuivatada loomulikult. Kuivatatud puuviljade ebaühtlase värvuse vähendamiseks on soovitatav kuivatada ahjus.

Kasvatamise näpunäited:

1. Istutustihedus:Istutage umbes 33000 5500 taime aakri kohta (667 taime 2 m3 kohta). Taimede vaheline ruum peab olema rohkem kui Skyline 25. Kaks rida peenra kohta ja üks taim augu kohta, XNUMX cm pikkune taim ümberistutamiseks.
2. Väetise kasutamine ja põllumajandamine:Enne ümberistutamist andke piisavalt baasväetist, mis on peamiselt orgaanilisest väetisest, fosfaat- ja kaaliumväetisest koos väikese kompleksväetisega. Kiirendage seemikute kasvu, kasutades uureat 30–48 kg aakri kohta üks kord nädalast kahe nädala jooksul pärast ümberistutamist. Lamamine, kui ilmub esimene lill, mille kõrgus on umbes 20 cm. Kandke NPK väetist 30–48 kg aakri kohta üks kord pärast pealekandmist. Kasutage lisaväetisena liitväetist ja vähendage samal ajal lämmastikväetise andmist. Kuival hooajal kasta õigeaegselt, et vältida lühikeste viljade teket.

Pärast pidevat 30-aastast uuenduslikku teaduslikku uurimistööd on Peppera Seed edukalt loonud terava pipra turustatava aretussüsteemi. Selle aretussüsteemi raames on igal aastal kavandatud 5000 kuni 6000 uut terava pipra hübriidi ja nende seast valitakse turule 5-10 uut sorti, millel on sõeluuringu, protsessipõhise aretustöö ja rakendatud infotehnoloogia ühtse hindamisstandardi tunnused. Molekulaartehnoloogia, mida kasutatakse laialdaselt terava paprika aretamisel ja kombineerituna tavapäraste aretusmeetoditega, et kiirendada aretuskiirust ja aidata kaasa iduplasma ressursside innovatsioonile. Peppera Seed eesmärk on alati püüda põllumeestele kasu tuua ja köögiviljaseemnetööstust arendada.

1

2

3

Uus 4